Zabieg podniesienia brwi jest stosunkowo prostym zabiegiem chirurgii plastycznej, który pozwala odzyskać piękne i czarujące spojrzenie. Z wiekiem brwi i powieki mogą obwisać i tylko podniesienie brwi przy pomocy chirurga plastycznego może poprawić sytuację. Jeżeli brzuch można wytrenować, wzmocnić tak samo, jak pośladki, niestety brwi można podnieść tylko dzięki medycynie estetycznej. Zabieg podniesienia brwi nie jest skomplikowany i ceny na niego są przestępne. Różnią się one jednak w zależności od metody.

 

 

 

Zabieg – podniesienie brwi.

Cena

Podniesienie brwi botoksem

od 250 zł

Podniesienie brwi nićmi PDO

od 70 zł

Podniesienie brwi – technika endoskopowa

od 500 ZŁ

PODSKÓRNY LIFTING BRWI

od 700 ZŁ

 

Dzięki podniesieniu brwi wyglądają lepiej, spojrzenie jest bardziej wyraziste i wymowne. Dziewczyny, które decydują się na ten zabieg, są zawsze zadowolone z efektów. Zaletą takiej operacji plastycznej jest krótki czas regeneracji i praktycznie od razu można wrócić do normalnego trybu życia.

Dzięki podniesieniu brwi wraca poczucie pewności siebie, twarz wygląda znacznie młodziej. Jednym z największych atutów zabiegu jest to, że jest on praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, w niektórych sytuacjach stosuje się maść chłodzącą. Zabieg gwarantuje efekty już praktycznie od razu i są to efekty trwałe. Najbardziej popularną metodą podniesienia brwi jest metoda Serdeva, która polega na wszczepienie pod skórę cienkich nici, które przytrzymują skórę we właściwym położeniu. Zaletą tej metody jest to, że jest ona w pełni odwracalna, czyli po kilku tygodniach można usunąć nici i skóra wróci do stanu sprzed zabiegu.