Pracuj ze sobą

Pracuj ze sobą

Stefanie Stahl to uznana autorka książek psychologicznych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Pisarka pomaga zrozumieć, co kieruje naszymi zachowaniami, jak powinniśmy pracować nad sobą i dlaczego robimy pewne rzeczy, choć tak naprawdę tego nie chcemy. W książce “Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” (https://www.taniaksiazka.pl/odkryj-swoje-wewnetrzne-dziecko-klucz-do-rozwiazania-prawie-wszystkich-problemow-stefanie-stahl-p-1273928.html) Stahl tłumaczy, jak działa bezsilność, zdenerwowanie czy frustracja.

Odkryj swoje wewnętrzne dziecko

“Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” to kolejna z książek psychologicznych, które pomogą nam zrozumieć nasze emocje i powody zachowań. Bardzo często nie potrafimy zapanować nad zdenerwowaniem i wywołujemy kłótnie, choć tak do końca nie wiemy, co nami powodowało. Jesteśmy zirytowani, roztrzęsieni i niespokojni, a nie umiemy pojąć, co wpływa na tak negatywne odczucia. Równie trudna jest bezsilność, gdy nie umiemy wytłumaczyć tego, na czym nam zależy lub o czym myślimy. Stefanie Stahl tłumaczy, w jaki sposób możemy okiełznać negatywne myśli i co powinniśmy zrobić, by je zrozumieć. Zamiast szukać kolejnych powodów do zdenerwowania, powinniśmy zacząć pracować nad sobą. Pierwszym istotnym krokiem jest analiza swojego zachowania, uczuć i myśli, które stale nam towarzyszą.

Pracuj ze sobą

By być szczęśliwym, musimy zrozumieć samych siebie i mechanizmy, które kierują naszymi działaniami. Świadome, harmonijne życie przynosi wiele satysfakcji i pozwala cieszyć się spokojem, równowagą i stabilizacją emocjonalną. By rozpocząć pracę z samym sobą powinniśmy najpierw sięgnąć po książkę “Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” i przekonać się, co Stefanie Stahl ma nam do powiedzenia. Jej rady mogą się okazać bezcenne podczas pracy i prób odnalezienia swojego “wewnętrznego ja”. Samopoznanie i zaprzyjaźnienie się ze sobą jest najważniejszym krokiem do tego, by nasze życie wreszcie stało się szczęśliwe, spokojne i zrównoważone. Przed nami książka, wobec które nie powinniśmy przechodzić obojętnie. Kto wie, jak wiele wniesie ona w nasze życie?

Stehanie Stahl


Stefanie Stahl jest terapeutką i psychologiem. Na co dzień prowadzi warsztaty z akceptacji, poczucia własnej wartości oraz lęku przez nawiązaniem bliższego związku. Autorka książki jest ekspertką w swojej dziedzinie, a jej rady cieszą się uznaniem. Kobieta pomaga zrozumieć samego siebie, otworzyć się na własne emocje i pojąć ich wpływ na naszą codzienność. Każdego dnia możemy zmieniać to, co nam przeszkadza i dążyć do lepszej wersji samego siebie. Pytanie tylko, czy tego chcemy. Jedno jest pewne: “Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” na pewno nam w tym pomoże.